Tel:
Çin Rüzgar Türbini Jeneratörü Sistemi Üretici
Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.
Temiz Bir Dünya İnşa Etmek İçin HY Enerji Mühendisi

Ana sayfa

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

Guangzhou HY Enerji Teknolojileri Limited Şirketi yüksek performans ve güvenilir küçük rüzgar türbini ürünlerinin tasarımı, üretimi ve uygulaması üzerine odaklanmış bir yüksek teknoloji üreticisidir. HYE fabrikası, 2001 yılında Guangzhou kentinin kuzey kesiminde kurulmuş olup, fabrikada 150 işçi ve HYE rüzgar türbininin daha yüksek performans ve güvenilirliğine adanmış bir 10 kişilik Ar-Ge ekibi bulunmaktadır. HYE rüzgar türbini kanadı, kayma halkası, rotor yapısı, aşırı hız kontrol sistemi vb. Üzerinde 35 patent tasarımına sahiptir. HYE rüzgar türbininin her bir bileşeni bağımsız olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. HYE fabrikası gelişmiş rüzgar türbini kalite test ekipmanları ve sıkı kalite kontrol sistemine sahiptir, tüm ürünler HYE fabrika tesisinde 22 kalite kontrol sürecinden geçecektir. Tüm ürünler CE, ETL, RoHS ve ANAB ile belgelendirilmiştir.

Rüzgar ve güneş hibrid güç sisteminin üretiminde ve uygulamasında 17 yılı aşkın tecrübesi ile HY Energy, konut ızgara-kravat güç sistemi, konut off-grid güç sistemi, stand gibi rüzgar ve rüzgar güneş hibrid sisteminin 20 farklı uygulama alanı geliştirdi -alone rüzgar güneş hibrid sokak aydınlatma, rüzgar güneş hibrid powered telekom kulesi, rüzgar güneş hibrid powered izleme sistemi vb. Bu uygulamaların çoğu yaygın olarak dünya çapında uygulanmıştır ve sistem kalitesi, güvenilirlik ve profesyonel ön satış ve iyi bir üne sahip HYE ekibinin satış sonrası servisi. Ayrıca, her sistem çözümünün tüm bileşenleri ya HY Energy tarafından geliştirilmekte ya da HYE rüzgar türbini özel özelliklerine ya da bazı özel projelere göre destekleyici firma tarafından özelleştirilip optimize edilmektedir, bu da sistem güç üretimini en üst düzeye çıkarabilmektedir ve aynı zamanda sistemin güvenilirliğini ve uyumluluğunu arttırmaktadır. Mühendislik ekibimiz, özel gereksinimlerinize tam sistem desteği ve tam inşaat desteği temeli sağlayabilir. Yakında profesyonelliğimizden yararlanacağınıza inanıyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HYE

No. Çalışanları : 101~200

Yıllık satış : 65million-70million

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 30% - 40%

Website:: www.hyenergy.com.cn

Şirket tarihçesi

HY Enerjisinin Tarihi

HY Enerji Dostları ve Fuarı

Küba Enerji Sekreteri

Brezilya'dan Mr.Moreno

Uganda'dan Mr.Ama

Aclantic City Energy Setor, ABD

Tayland'dan Bay Charoen Fuangaromya

Filipin enerji sektörü yetkilileri

Shantou Üniversitesi

Küba Ekvador Büyükelçisi

Malezya'dan Mr.Remash

Kanton Fuarı, Guangzhou 2010

Kanton Fuarı, Guangzhou 2011

Şangay Rüzgar Enerjisi Fuarı 2011

Şangay Rüzgar Enerjisi Fuarı 2013

Almanya'da Husum Yeni Enerji Fuarı 2016

Kanton Fuarı, Guangzhou 2017

Firma Servisi

Şirket hizmeti

HY Energy özel servisinin amacı, müşterimiz için kaliteli, güvenilir ürünler ve sistemler sunmaktır. HYE rüzgar türbininin herbiri ve her bileşeni bağımsız olarak tasarlanmış ve evde üretilmiştir. Biz sıkı kalite kontrol sistemi var, tüm ürünler 22 kalite kontrol süreçleri geçecek ve CE, RoHS ve ISO standartlarına uygun olarak sertifikalandırılacaktır.

Ar-Ge ekibimiz HY Energy kurucusu - Bay Yu Hongying ve diğer 9 mühendis tarafından kuruldu. HYE rüzgar türbininin daha yüksek performans ve güvenilirliğine adanmışlar ve 20 farklı uygulama alanında rüzgar ve rüzgar güneş hibrid sistemlerini geliştirdiler. Rüzgar türbinleri konut şebekesi şebekesinde yaygın olarak kullanılmaktadır, tüm dünyada şebeke sistemi ve telekomünikasyon sistemi üzerinde yer almaktadır ve müşteriden yüksek beğeni kazanmıştır. 2017 yılına kadar, rüzgar türbini kanadı, kayma halkası ve rotor yapısı vb. Üzerinde 35 patent tasarımına sahibiz. Ayrıca sistemi özel gereksinimlere veya ihale projelerine göre de özelleştirebiliriz.

Küçük yatay eksenli rüzgar türbini işinin genişletilmesi için uluslararası sergilere aktif olarak katıldık ve halka tanıtıldı. Almanya'da her yıl düzenlenen Husum Yeni Enerji Fuarı gibi. Pegasus 1.5KW rüzgar türbini en yenilikçi rüzgar türbini olarak seçilmiştir.

Gelişmiş elektromanyetik ve bıçak aerodinamik frenlemesini uyarladığımız ve sadece iki hareketli parça alacağımızdan, daha az mekanik arızaya sahip olduğundan jeneratör güvenilirliğini artırır. Rüzgar türbini için gerçek bakım gerektirmez. Ancak, rüzgar türbini ve ilgili uygulama sistemleri için tam ve net bir satış sonrası sistemimiz de var, garanti süresi dolduğunda şarjlı yedek parçalar sağlıyoruz.

Bay Yu liderliğimiz ve şirketimizin hizmet hedefiyle, HYE rüzgar türbini dünyadaki 108 ülkeye zaten satmış ve müşterilerden iyi itibarlar kazanmıştır. Ve yeni ürünleri geliştirmeye devam edeceğiz ve daha önce olduğu gibi güvenilir, yüksek kaliteli ürünler sunacağız.

Şirket takım

HY Enerji Takımı

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.
5. ve 7. Kat, Tiangui Bina B Kulesi, No.62 Tiangui Yolu, Huadu Bölgesi, Guangzhou, Çin
Tel:86-20-36888000-8010
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Rüzgar Türbini Jeneratörü Sistemi Tedarikçi. © 2017 - 2020 windturbinegeneratorsystem.com. All Rights Reserved.